Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu vodorovná
Mestská časť DevínHľadať
 
 

TRIBUTE TO FREEDOM - koncert na hrade DevínVytlačiť
 

 

Tributeto freedom.jpgHrad Devín, Bratislava
16. augusta. 2019 o 18: 30  hod.

Program:   

TOMÁŠ KLUS
SIMA MARTAUSOVÁ
VLASTA REDL
 

Podujatie TRIBUTE TO FREEDOM -Pocta slobode,koncert na hrade Devín, je už od 
roku 2009 neoddeliteľnou súčasťou kultúrneho a spoločenského diania v Bratislave, s presahom na celé Slovensko.
Už samotné miesto koncertu - Hrad Devín je jedným z najimpozantnejších historických miest strednej Európy. Táto mohutná dominanta je nielen symbolom základov slovenskej histórie, ale svojím významom siaha až do celoeurópskych súvislostí. Už v dávnoveku tu sídlili Kelti, po nich prišli Rimania a od 8. storočia to je jeden z najvýznamnejších slovanských hradov. 
Po skončení 2. svetovej vojny priamo pod ním prebiehala železná opona...
Devín je v tejto oblasti symbolom pre celú krajinu a postupne sa stáva pamätným miestom pre všetkých demokraticky zmýšľajúcich občanov Slovenska.

Účinkujúcimi na tohtoročnom 11. ročníku festivalového koncertu, budú významní umelci českej a slovenskej hudobnej scény –  umelec a jedna z najväčších hviezd českej hudobnej scény TOMÁŠ KLUS so svojou skupinou, dnes jedna z najvýznamnejších slovenských speváčiek SIMA MARTAUSOVÁ  so svojou skupinou, legenda českej folkovej scény  VLASTA REDL so svojou skupinou a ľudová hudba súboru EKONÓM s ROZKAZOVAČMI z OČOVEJ, ktorí svojou tvorbou určite potešia návštevníkov a prinesú umelecký zážitok.

Vstupné/Entry: 9,00 EUR
Zľavy/Discounts: bez nároku na zľavy/without any discounts.


 
 

dnes je: 18.9.2019

meniny má: Eugénia

podrobný kalendár

webygroup
ÚvodÚvodná stránka